Genel Günlük

Kısa Bir Teşekkür…-28.04.2017

Yazan : - 28 Nisan 2017

Bugün,bu siteyi etrafımdakilere duyuruşumun ilk günü. Henüz daha 24 saat bile olmadı,fakat öyle mutluyum ki, adeta içimde değil kelebekler,kuşlar uçuyor. Kalbim pır pır. Meğer ne güzel dostluklar edinmişim. Ne güzel bağlarım varmış insanlarla. Başkalarının desteğini hissetmek ne güzelmiş.

Ben sadece 5 kişiye ulaşsam yeter derken,bugün sadece birkaç saatte sayımız yüzleri aştı.

İşte bu yüzden hepinize teşekkür ederim dostlarım. Arkamda olduğunuz ve beni çıktığım bu yolda daha da heveslendirdiğiniz için. Hepinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ederim.

Sizi çok seviyorum ve dostlarım diyorum.Çünkü hiçbirinizi sadece bir sayıdan ibaret değilde gerçekten dostum olarak görüyorum. İyiki varsınız. Binlerce,milyonlarca kez teşekkürler size!

Takipte kalmaya devam lütfen 😉

Etiketler
1 Yorum
  1. Cevapla

    Serdartaf

    21 Temmuz 2018

    sevgili baybayan gevezeler için önderlik yapan bu çıkışı öncelikle tebrik ediyorum.özelliklede öğrencilerin atılım konusunda bu kadar eksik kalmasını göz önünde bulundurursak bu genç arkadasimizin gayreti bizi bi hayli gururlandırdı.günümüzde insanlarin film ve sinema sektörünün gün gecdikce büyümesiyle beraber böyle genç arkadaşlara daha çok ihtiyaç duyuyoruz ,taktir etmeli ve takip etmeliyiz.bol muhabbetli ve gırgırsamatali günler sevgili gevezeciler.

Yorum Bırak

Bayan Geveze
Dünya

Yazmaktan ve konuşmaktan usanmayan. Henüz yolun çok başında bir radyo ,televizyon,sinema bölümü öğrencisi.

Yazarlarım
Bayan Geveze
Ara ve Bul