Genel Günlük

Yeni Başlangıçlar-24.04.2017

Yazan : - 24 Nisan 2017

Herkesin hayatında bir dönüm noktası vardır.Bazılarımızın iyi,bazılarımızın kötü olmakla beraber elbette. Aslında benim bir değil,birden çok dönüm noktam oldu. Her seferinde bundan fazlasını yaşayamam derken, hep daha fazlasına mahkum oldum. Ama yinede, şikayet etmemeyi, yaşanılan her iyi ya da kötü şeyin hayatın bir parçası olduğunu öğrendim. Bazen isyan ettim,bazen de yenildim hatta. Yanımda olan gerçek dostlarımı ve adeta “süs eşyası”gibi durup tepkisizleşmiş sözde arkadaşlarımı tanıdım yeniden.

Ama hepsinden önemlisi, bazen dönüm noktalarımı kendim yaratabileceğimi öğrendim. Ve kendi hayatımı yeniden yazmak için küçükte olsa bir başlangıç yapıp bu siteyi açtım. Kendi hayallerimden birini gerçekleştirdim. Çok büyük beklentilerim yok şimdilik. Benimle aynı duyguları paylaşan,benzer hayat hikayelerine sahip insanlardan bir tanesinin bile kalbine dokunabilsem, “aaa! Bak aynı beni anlatıyor”diyebilse benim için yeterli.

Yazmayı seviyorum. Güzel ya da kötü, içimi satırlara dökebilmeyi,hislerimin harflere dönüşmesini seviyorum. İşte bu yüzden buradayım. Hayatımın yeni başlangıcını yapmak ve dönüm noktamı yaratmak için.

Umarım bir gün dönüp baktığımda ve bu satırları yeni baştan okuduğumda,”iyi ki çıkmışım bu yola” diyebilirim.

Sizleri tanısam da,tanımasam da seviyorum dostlarım. Çünkü siz benim çıktığım bu yolda,yol arkadaşlarımsınız, ve iyi ki varsınız! Beni bu yolda yalnız bırakmayın olur mu?

Şimdilik sona geldik satırlarımızın. Yeni satırlarda görüşmek üzere dostlarım.

Hoşçakalın!

 

Etiketler

Yorum Bırak

Bayan Geveze
Dünya

Yazmaktan ve konuşmaktan usanmayan. Henüz yolun çok başında bir radyo ,televizyon,sinema bölümü öğrencisi.

Yazarlarım
Bayan Geveze
Ara ve Bul